Doniczki wiszące

doniczka wielofunkcyjna, doniczki dla dzieci, kwiaty doniczkowe do sypialni, nowoczesne doniczki

Tags:

“Stanąć na głowie” – niemożliwe? A jednak. Zobacz po lewej i czytaj dalej.

Patrick Morris zaprojektował dla Boskke niepowtarzalny model doniczki wiszącej Sky Planter Classic. Odwrócona do góry nogami doniczka jest nie tylko miejscem, gdzie możemy posadzić naszą roślinkę. Doniczka Sky Planter to przede wszystkim wspaniała i praktyczna dekoracja pomieszczen. Rośliny zamocowane “kwiatem do dołu” nie zajmują miejsca na parapetach czy podłodze, tym samym doskonale pasują do mniejszych pokojów. Dzięki rośliną w naszym pomieszczeniu będzie więcej tlenu i kolorytu.

W doniczce wiszącej Sky Planter Classic zastosowano bardzo praktyczny system umożliwiający podlewanie. Możemy dzięki niemu wlać optymalną ilość wody. Kwiaty otrzymają jej dokładnie tyle ile im potrzeba. Uchwyt ułatwiający podlewanie znajduje się na dnie (w tym wypadku czubku) doniczki.

W skład zestawu do doniczki wchodzi siatka i zawleczka, która pozwala na umieszczenie rośliny w nietypowej dla niej wcześniej pozycji, bez ryzyka wypadnięcia. Producent doniczki Boskke zaleca, aby wieszać ją na specjalnym, oryginalnym stalowym uchwycie.

Doniczka Sky Planter Classic dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej. Dwa kontrastowe kolory bardzo dobrze urozmaicają wnętrza o zróżnicowanym charakterze. Doskonale pasują też do umieszczenia ich w pobliżu siebie.

Dane techniczne

Doniczka wisząca wykonana jest z ceramiki, stali nierdzewna (uchwyt) oraz tworzywa sztucznego (siatka i zatyczka utrzymujące roślinę)
Wysokość doniczki sięga 19 cm, natomiast średnica: 16,5 cm. Waga = 1,5 kg.

Poleć swoim znajomym!