Producenci nowoczesnych doniczek

doniczka wielofunkcyjna, doniczka wisząca, doniczki dla dzieci, konewki, kwiaty do łazienki, kwiaty doniczkowe do sypialni, narzędzia ogrodnicze, nowoczesne doniczki, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

Tags: , , ,

Doniczki od lat stanowią jedne z najbardziej popularnych, a zarazem użytecznych dekoracji w naszych mieszkaniach. Żywe, pachnące i filtrujące powietrze rośliny były, są i prawdopodobnie już zawsze będą stałymi lokatorami w naszym domu.

W dzisiejszym wpisie skupimy się na prezentacji producentów doniczek, nowoczesnych doniczek, które jeszcze bardziej podkreślają nasz szacunek do świeżości i życia jakie wnoszą do naszych domów rośliny doniczkowe.

Blomus – niemiecki, renomowany producent wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz, głównie ze stali nierdzewnej. Marka rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Fachowcy w Blomus stawiają na prostotę i perfekcję w wykonaniu. Zarówno doniczki, jak i inne artykuły wyposażenia wnętrz wyprodukowane przez tą firmę są niezwykle pożądanymi, bardzo praktycznymi i pięknymi przedmiotami wzbogacające nasze wnętrza na lata.

Boskke – firma z korzeniami nowozelandzkimi specjalizuje się w produkcji nowoczesnych doniczek wiszących. Doniczki, które stawiają do góry nogami domowe ogrodnictwo są coraz częściej spotykane również w Polsce czyniąc nasze mieszkania jeszcze bardziej pięknymi.

Rosendahl – podobnie jak Blomus zajmuje się produkcją wielu innych artykułów wyposażenia wnętrz. Doniczki wyprodukowane przez tego producenta, wywodzącego się z Danii łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Są niezwykle uniwersalne i doskonale komponują się w każdych wnętrzach podkreślając walory wizualne znajdujących się w ich wnętrzu roślin.

O nowoczesnych doniczkach i konewkach

doniczka wielofunkcyjna, doniczka wisząca, doniczki dla dzieci, konewki, kwiaty do łazienki, kwiaty doniczkowe do sypialni, narzędzia ogrodnicze, nowoczesne doniczki, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

samopodlewająca doniczka, donica nowoczesnaWszystko o kwiatach do domu. Innowacyjne pomysły, piękne doniczki, praktyczne porady.

Witaj na stronie doniczkowo.info – zgodnie z tytułem wstępu znajdziesz tutaj informacje dotyczące niepozornych, aczkolwiek ważnych elementów wystroju wnętrz, jakimi są doniczki. Przeglądając stronę doniczkowo.info możesz natrafić na artykuły, które ukażą Ci nowy wymiar i znaczenie słowa “doniczka”. Wierzymy, że zainspirujemy Cię naszą pasją do kwiatów doniczkowych (oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś) i również w Twoim domu zapanuje doniczkowy klimat.

Wybrane rzetelne artykuły tematyczne:

Powyżej przedstawiliśmy Ci odnośniki do wybranych artykułów, które znajdują się w naszym serwisie. Jeśli chcesz na temat doniczek wiedzieć jeszcze więcej zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Dzięki systematycznym aktualizacjom żadna nowoczesna doniczka nie umknie naszej i wierzymy, że również Twojej uwadze. ;)

Doniczki i konewki – piękne i nowoczesne.

Lubisz?

Narzędzia ogrodnicze

narzędzia ogrodnicze

Tags:

Doniczki, z pewnością podkreślają wygląd kwiatków w nich umieszczonych. Dzięki nim mają one nieco ziemi w której mogą zapuścić swoje korzenie. Do należytego umieszczenia ich w doniczkach oraz do późniejszej pielęgnacji bardzo pomocne są specjalnie przygotowane do tych czynności narzędzia ogrodnicze.

Eva Solo, renomowana marka produkująca niekonwencjonalne produkty wyposażenia wnętrz oraz ogrodów prezentuje narzędzia, dla osób dbających o swój przydomowy ogródek. Zestaw narzędzi ogrodniczych zaprojektowanych przez tools design składa się z widełek i łopatki pomocnej przy przesadzaniu i pielęgnacji roślin. Omawiane przybory doskonale pasują pielęgnacji kwiatów w doniczkach wewnątrz domu, na balkonie, jak i w ogródku. Inteligentna konstrukcja narzędzi umożliwia bardzo proste składanie i przenoszenie. Rękojeści pozwalają wsunąć się w jedną całość.

Wykonane z nylonu oraz stali nierdzewnej narzędzia mają bardzo wysoką jakość oraz są gwarantem trwałości. Prezentowane narzędzia ogrodnicze posiadają dwie wersje kolorów do wyboru: grafitowa i zielona. Atrakcyjny wygląd narzędzi z pewnością uprzyjemnia pracę przy roślinach.

Drobne narzędzia przedstawione powyżej mogę pełnić również funkcję doskonałego prezentu dla miłośników pięknych roślin. Z pewnością osoby obdarowane wysokiej jakości przyrządami do pielęgnacji i przesadzania roślin będą zadowolone z otrzymania takiego praktycznego upominku.