Producenci nowoczesnych doniczek

doniczka wielofunkcyjna, doniczka wisząca, doniczki dla dzieci, konewki, kwiaty do łazienki, kwiaty doniczkowe do sypialni, narzędzia ogrodnicze, nowoczesne doniczki, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

Tags: , , ,

Doniczki od lat stanowią jedne z najbardziej popularnych, a zarazem użytecznych dekoracji w naszych mieszkaniach. Żywe, pachnące i filtrujące powietrze rośliny były, są i prawdopodobnie już zawsze będą stałymi lokatorami w naszym domu.

W dzisiejszym wpisie skupimy się na prezentacji producentów doniczek, nowoczesnych doniczek, które jeszcze bardziej podkreślają nasz szacunek do świeżości i życia jakie wnoszą do naszych domów rośliny doniczkowe.

Blomus – niemiecki, renomowany producent wysokiej jakości produktów wyposażenia wnętrz, głównie ze stali nierdzewnej. Marka rozpoznawalna jest w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Fachowcy w Blomus stawiają na prostotę i perfekcję w wykonaniu. Zarówno doniczki, jak i inne artykuły wyposażenia wnętrz wyprodukowane przez tą firmę są niezwykle pożądanymi, bardzo praktycznymi i pięknymi przedmiotami wzbogacające nasze wnętrza na lata.

Boskke – firma z korzeniami nowozelandzkimi specjalizuje się w produkcji nowoczesnych doniczek wiszących. Doniczki, które stawiają do góry nogami domowe ogrodnictwo są coraz częściej spotykane również w Polsce czyniąc nasze mieszkania jeszcze bardziej pięknymi.

Rosendahl – podobnie jak Blomus zajmuje się produkcją wielu innych artykułów wyposażenia wnętrz. Doniczki wyprodukowane przez tego producenta, wywodzącego się z Danii łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Są niezwykle uniwersalne i doskonale komponują się w każdych wnętrzach podkreślając walory wizualne znajdujących się w ich wnętrzu roślin.

Zestaw do ziół

doniczka wielofunkcyjna, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

Tags: ,

Zestaw do ziół Herb Stand marki zaprojektowany przez Jacob’a Heinberg’a dla marki nromann copenhagen to zabawne i pomysłowe rozwiązanie, które w prosty sposób pomaga nam uporządkować domowy ogródek, składający się z zielonych ziół bądź innych drobnych roślin.

Stojak składa się z dwóch miejsc na doniczki oraz z miejsca na nożyczki. Wiele możliwości kompozycji roślin daje możliwość rozłożenia doniczek wokół osi stojaka. Pojemniki mogą być osobno lub razem. Dużą zaletą zestawu do ziół jest również jego funkcjonalność. Podcięcie ziół zajmuje dosłownie chwilę, a spodki zapobiegają wylewaniu się wody przez co nie brudzimy blatu na którym postawiliśmy zestaw. Wyciekanie się wody podczas podlewania w przypadku doniczek ze spodkami normann copenhagen jest ciężkie do wykonania. ;)

Zestaw do ziół to nie tylko praktyczne i przydatne narzędzie pozwalające nam mieć zawsze pod ręką świeże i zdrowe zioła, które możemy wykorzystać jako przyprawy do naszych potraw. Komplet to również wspaniała i oryginalna dekoracja, którą możemy ozdobić stół podczas śniadania czy parapet w kuchni.

Materiał z którego został wykonany zestaw do ziół to stal nierdzewna (nożyczki) oraz plastik (doniczki, stojak, podstawka).

Wysokiej jakości, bardzo pożyteczny i funkcjonalny zestaw do ziół można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego www.fabrykaform.pl.

O nowoczesnych doniczkach i konewkach

doniczka wielofunkcyjna, doniczka wisząca, doniczki dla dzieci, konewki, kwiaty do łazienki, kwiaty doniczkowe do sypialni, narzędzia ogrodnicze, nowoczesne doniczki, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

samopodlewająca doniczka, donica nowoczesnaWszystko o kwiatach do domu. Innowacyjne pomysły, piękne doniczki, praktyczne porady.

Witaj na stronie doniczkowo.info – zgodnie z tytułem wstępu znajdziesz tutaj informacje dotyczące niepozornych, aczkolwiek ważnych elementów wystroju wnętrz, jakimi są doniczki. Przeglądając stronę doniczkowo.info możesz natrafić na artykuły, które ukażą Ci nowy wymiar i znaczenie słowa “doniczka”. Wierzymy, że zainspirujemy Cię naszą pasją do kwiatów doniczkowych (oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś) i również w Twoim domu zapanuje doniczkowy klimat.

Wybrane rzetelne artykuły tematyczne:

Powyżej przedstawiliśmy Ci odnośniki do wybranych artykułów, które znajdują się w naszym serwisie. Jeśli chcesz na temat doniczek wiedzieć jeszcze więcej zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony. Dzięki systematycznym aktualizacjom żadna nowoczesna doniczka nie umknie naszej i wierzymy, że również Twojej uwadze. ;)

Doniczki i konewki – piękne i nowoczesne.

Lubisz?