Kolorowe doniczki

doniczka wisząca, nowoczesne doniczki

Tags: , ,

Doniczki stanowią nieodłączny element dekoracji mieszkań. Dzięki doniczką i roślinom, które się w nich znajdują jako gospodarze danego mieszkania mamy możliwość codziennego doglądania, wąchania żywych, kwitnących dekoracji.

W zależności od naszego gustu możemy zaopatrzyć się w najróżniejsze rodzaje doniczek. W tradycyjne doniczki, które stawiamy na parapecie, duże doniczki, które kładziemy na podłogę lub podstawkę w salonie czy w doniczki wiszące. Podkategorii wymienionych rodzajów doniczek również jest co nie miara. Dzielimy je na kształt, wielkość czy kolorystykę.

Aby podkreślić nasze zamiłowanie do wiosennych, jasnych barw możemy zdecydować się np na zakup kolorowej doniczki. Kolorowa doniczka jeszcze bardziej podkreśla walory wizualnej kwiatu, który zostanie w niej posadzony. Kolorowe doniczki są szczególnie polecane do pomieszczeń, takich jak pokój dziecka czy kuchnia. Oczywiście wszystko to jest zależne od naszego gustu. Jeśli np. wystroimy nasz salon czy sypialnię w kolorowe tapety czy meble to i kolorowa doniczka jak najbardziej będzie czuła się w nim swojsko.

Poleć swoim znajomym!