Konewka – piękna i praktyczna

konewki

Tags: , ,

Konewki – z pozoru mało istotne przedmioty służące do podlewania kwiatków. W zależności od zapotrzebowania możemy odróżnić większe konewki ogrodowe oraz mniejsze, które służą nam do podlewania roślin doniczkowych w domu.

Obecnie coraz częściej można znaleźć konewki, które nie tylko doskonale spełniają swoją funkcję podlewania roślin, ale i wspaniale spełniają się w roli dekoracyjnej, urozmaicającej nasze mieszkanie, dodającej mu świeżości i kolorytu.

Przykładem niekonwencjonalnej, nowoczesnej konewki jest Elise marki Koziol. Konewka dostępna w czterech niezwykle wiosennych kolorach (pomaranczowa, żółta, fioletowa, różowa) ma niepowtarzalny design oraz ciekawą ozdobę Ivy Bloom, która dodaje jej oryginalności i podkreśla piękno. Ozdobny element dekoracyjny w kształcie kwiatka sprawia, że omawiany przedmiot doskonale sprawdza się w roli dekoracji mieszkania i domowego ogródka. Kształt konewki z długim wyciągniętym dziobkiem, wygodnym uchwytem oraz niewielkim otworem do wlewania wody sprawia, że jest ona zarówno bardzo piękna, jak i praktyczna. Wykonana z tworzywa sztucznego konewka stanowi gwarancję wysokiej jakości. Przy podlewaniu kwiatków, lub innych roślin doniczkowych mamy pewność, że woda nie będzie nam ciekła w sytuacjach, kiedy tego nie potrzebujemy. Konewka dostępna w żywych kolorach ma pojemność 2 l, dzięki czemu możemy za jednym razem podlać sporo mniejszych kwiatków doniczkowych.

Poleć swoim znajomym!