Konewka

konewki

Tags: ,

Konewki, dzięki ich pomocy możemy “nakarmić” nasze rośliny ogrodowe by kwitły i dostarczały nam sporo, niepowtarzalnych zapachów oraz cieszyły nasz wzrok.

Wiadomo, nie od dziś, że piękny ogród jest niejako wizytówką naszego domu więc ważne jest by był on starannie zaprojektowany (niezależnie czy zrobimy to sami, czy z pomocą osób zawodowo zajmujących się projektowaniem ogrodów) i odpowiadał naszym wyobrażeniom dotyczącym pięknych ogrodów.

Z pewnością wygląd ogrodu jest kwestią indywidualną. Dla jednych najpiękniejszy będzie ogród pełny zieleni oraz różnych roślin i drzewek przypominający puszczę. Dla drugich będzie to wyważony, dokładny ogród gdzie wszystko jest poukładane na swoim miejscu.

Niezależnie od tego jaki jest Twój gust dotyczący ogrodu z pewnością wiesz, że bez systematycznego podlewania swoich roślin nie będzie on żył…

Aby zapewnić wodę rośliną można wykorzystać wąż podłączony do wody biernej i podlewać nim nasze kwiatki, owoce, warzywa czy inne rośliny. Można też skorzystać z poręcznej konewki.

Przykładem wysokiej jakości konewki jest konewka Verdo marki Blomus. Jej duża pojemność sprawia, że doskonale nadaje się do ogrodu. Praktyczny otwór ułatwia natomiast jej napełnianie. Oprócz swoich walorów praktycznych projekt konewki zwraca swoją uwagę niecodziennym wyglądem, powstałym przez połączenie form przypominających walce. Konewka idealnie komponuje się wśród roślin będąc jednocześnie dużym urozmaiceniem i ozdobą ogrodu.

Konewka Verdo została wykonana ze stali nierdzewnej oraz drewna.

Poleć swoim znajomym!