Doniczki sklep internetowy

doniczka wielofunkcyjna, doniczka wisząca, nowoczesne doniczki

Tags: , , , ,

Doniczki to w większości domów nieodłączne elementy wyposażenia wnętrz, dokładniej mówiąc parapetu. Doniczki są niejako tłem dla kwiatów i innych roślin zapuszczających korzenie w ich wnętrzach.

W zależności od wystroju naszego mieszkania warto wyposażyć je w takie doniczki, które będą komponowały się do niego pod kątem wizualnym. Jeśli np mamy nowoczesne wyposażenie wnętrz, to warto by znajdujące się w nim doniczki były odpowiednio dobrane. Mimo, że elementów nowoczesnego wyposażenia wnętrz w internecie możemy znaleźć bez liku to wcale nie dotyczy to doniczek – piękne i nowoczesne doniczki to cały czas temat jakby zaniedbany przez sklepy internetowe.

Sklepy internetowe z doniczkami przedstawiają mają w swojej ofercie na ogół klasyczne donice, które nie koniecznie pasują do wystroju nowoczesnych wnętrz. Jak mówi jednak powiedzenie “Szukajcie, a znajdziecie” można trafić na takie przedmioty, które idealnie sprawdzą się w naszym mieszkaniu.

Mimo, że jak zostało wspomniane na początku doniczka jest tylko “tłem” dla kwiatka to warto by podkreślała ona jego charakter. Przykładami niekonwencjonalnych, nowoczesnych doniczek są donice wiszące… w których nasze rośliny są odwrócone “do góry nogami”. Producenci w/w przedmiotów zadbali o każdy detal swoich produktów, dlatego mamy pewność że roślinki będą kwitły w optymalnych dla siebie warunkach oraz że nie spadną nam na głowę. ;)

Do nowoczesnych doniczek, które można nabyć w dobrych sklepach internetowych zaliczyć także można doniczki podświetlane. Doniczka podświetlana doskonale eksponuje piękno kwiata w nocy oraz pełni jednocześnie funkcję lampki nocnej.

Pojemnik podświetlany

doniczka wielofunkcyjna, nowoczesne doniczki

Tags:

Świecąca doniczka? Z pewnością brzmi ciekawie. Połączenie lampki z doniczką to na pewno niecodzienny widok:

Prezentowany powyżej pojemnik podświetlany Lux-us to często kupowany i doceniany produkt zaprojektowany przez Maxa Kistnera. Pojemnik z “mlecznego” polietylenu ma bardzo prostą konstrukcję kostki. Pojemnik z powodzeniem pełni funkcję doniczki. W zależności od wyobraźni właściciela można zamieścić w nim również zabawki, książki, prasę czy zrobić z niego pojemnik na napoje, lub po prostu krzesło. U nas, w “Doniczkowie” uznaliśmy go przede wszystkim za bardzo ciekawe pomieszczenie dla roślin. Doniczka Lux-us pomaga wyeksponować nasz ulubiony kwiat czy drzewko zapewniając jednocześnie światło w pomieszczeniu.