Czarna doniczka

nowoczesne doniczki

Tags: , ,

czarna doniczka
Doniczki niewątpliwie kojarzą się większości ludzi z kolorem i pięknem znajdujących się w ich wnętrzach kwiatów czy innych roślin. Często jednak są one tak zaprojektowane, że również stanowią, same w sobie istną dekorację wnętrz.

Doskonałym przykładem doniczki, która sprawia, że znajdujący się w jej wnętrzu kwiat wygląda jeszcze bardziej okazale, a ona również nie spełnia jedynie funkcji podstawki jest czarna doniczka Storm marki Normann Copenhagen. Wykonana przez duńskiego producenta doniczka potrafi stworzyć niezwykle piękną całość z odpowiednio dobranym do niej kwiatem.

Czarna doniczka Storm została stworzona z aluminium. Jej wygląd i jakość został doceniony nie tylko przez większość Pań domu stawiających na piękne wyposażenie wnętrz, została ona także doceniona w branżowym konkursie reddot w 2007. Uznanie, które zdobył omawiany przedmiot sprawia, że jest on coraz bardziej pożądany. Można go kupić praktycznie w każdym kraju na świecie.

Doniczka Storm dostępna jest także w kolorze białym. Zarówno w jednej, jak i w drugiej wersji kolorystycznej doskonale sprawdza się jako prezent.