Miejsce gdzie trzymamy doniczki,..

doniczka wielofunkcyjna, nowoczesne doniczki

Tags: ,

Doniczki to jedne z podstawowych dekoracji naszych mieszkań. Dzięki umieszczonym w ich wnętrzach roślinom często możemy poczuć świeżość i piękny zapach wydzielający się z roślin, a także podziwiać ich wygląd. Zwłaszcza jeśli mówimy o kwiatach, np. o storczykach, orchideach.

W zależności od wystroju wnętrz możemy swoje doniczki zamieścić na parapecie, na podłodze, na różnego rodzaju meblach czy powiesić je na suficie. Każdy z tych sposobów zamieszczenia doniczki, pod warunkiem, że jest starannie przez nas zrobiony może sprawić, że zamieszczone w doniczkach kwiaty staną się jedną z bardziej ciekawych atrakcji w naszymi mieszkaniu.

Doniczki w takich przypadkach mogą stać się ozdobą wnętrz, która będzie wzbudzać większy podziw niż dekoracje ścienne czy obrazy, choćby te namalowane przez Picasso czy innych wybitnych artystów.

Podsumowując:

Miejscami, gdzie trzymamy doniczki są:

  • parapet
  • podłoga
  • meble, głownie regały czy komody
  • sufit (doniczki wiszące)

Jeśli zadbamy o odpowiedni dobór kwiatów doniczkowych, które wkomponują się w ogólny wystrój naszego pokoju to uzyskamy wyśmienity efekt, który będzie wzbudzał zarówno nasz podziw, jak i odwiedzających nas gości.

Mieszkaj pięknie !

Doniczka jako stojak na zdjęcia?

doniczka wielofunkcyjna

Tags: , ,

Czemu nie?! Zwłaszcza jeśli mówimy o stojaku na zdjęcia Petal marki Umbra.

Stojak na zdjęcia Petal jest autorskim projektem Pana Toma Vincenta. Z białej, niewielkiej doniczki wystaje 15 elastycznych uchwytów na zdjęcia. Po umieszczeniu na tej niezwykle oryginalnej roślinie zdjęć staja się żywa, co za tym idzie zwraca na siebie uwagę. Petal to oryginalna ozdoba i ciekawy sposób na ekspozycję fotografii. Petal niczym piękny kwiat zwraca na siebie uwagę i jednocześnie pozwala na uwiecznienie najwspanialszych chwili właściciela tej niezwykle atrakcyjnej “doniczki” na fotografii.

Stojak na zdjęcia w formie doniczki doskonale sprawdza się wszędzie tam, gdzie zamierzaliśmy postawić żywe kwitnące kwiaty. Może być on zarówno alternatywą, jak i uzupełnieniem dla roślin doniczkowych.

Dzięki estetyce wykonania stojaka na zdjęcia oraz jego jakości przedmiot ten doskonale sprawdza się w formie prezentu, praktycznie z każdej okazji. Tym samym stojak możemy podarować zarówno swojej babci z okazji dla babci, czy np swojej kobiecie z okazji bezokazyjnej. ;)

Doniczka – Stojak na zdjęcia Petal to doskonały sposób na uatrakcyjnienie praktycznie każdego wnętrza.

Grill – doniczka ?

nowoczesne doniczki

Tags: , ,

Połączenie wydawać by się mogło nie realne. Grill i doniczka, a jednak !

Doskonałe połączenie dwóch niezwykle popularnych przedmiotów staje się faktem dzięki projektowi Black & Blum. Przykrywka grilla doskonale sprawdza się jako doniczka zwłaszcza dla roślin, które nie potrzebują głębokiego zakorzenienia się w ziemi. Po usunięciu pokrywy ( doniczki ) naszym oczom ukazuje się niezwykle zgrabny, profesjonalny grill ogrodowy. Efektowny ruszt wykonany ze stali nierdzewnej pozwala na przyrządzenie efektownych i smacznych potraw. Hot Pot został zaopatrzony także w proste szczypce ze stali nierdzewnej. Są one pomocne zwłaszcza przy zdejmowaniu rusztu w przypadku uzupełniania węgla.

Niezwykle efektowne, funkcjonalne narzędzie, jakim jest nowoczesna doniczka / grill doskonale sprawdza się w formie prezentu zwłaszcza dla osób, które cenią sobie letnie grillowanie oraz przyrodę.
Grill Hot Pot jest warty swojej ceny.