Miejsce gdzie trzymamy doniczki,..

doniczka wielofunkcyjna, nowoczesne doniczki

Tags: ,

Doniczki to jedne z podstawowych dekoracji naszych mieszkań. Dzięki umieszczonym w ich wnętrzach roślinom często możemy poczuć świeżość i piękny zapach wydzielający się z roślin, a także podziwiać ich wygląd. Zwłaszcza jeśli mówimy o kwiatach, np. o storczykach, orchideach.

W zależności od wystroju wnętrz możemy swoje doniczki zamieścić na parapecie, na podłodze, na różnego rodzaju meblach czy powiesić je na suficie. Każdy z tych sposobów zamieszczenia doniczki, pod warunkiem, że jest starannie przez nas zrobiony może sprawić, że zamieszczone w doniczkach kwiaty staną się jedną z bardziej ciekawych atrakcji w naszymi mieszkaniu.

Doniczki w takich przypadkach mogą stać się ozdobą wnętrz, która będzie wzbudzać większy podziw niż dekoracje ścienne czy obrazy, choćby te namalowane przez Picasso czy innych wybitnych artystów.

Podsumowując:

Miejscami, gdzie trzymamy doniczki są:

  • parapet
  • podłoga
  • meble, głownie regały czy komody
  • sufit (doniczki wiszące)

Jeśli zadbamy o odpowiedni dobór kwiatów doniczkowych, które wkomponują się w ogólny wystrój naszego pokoju to uzyskamy wyśmienity efekt, który będzie wzbudzał zarówno nasz podziw, jak i odwiedzających nas gości.

Mieszkaj pięknie !

Poleć swoim znajomym!