Narzędzia ogrodnicze

narzędzia ogrodnicze

Tags:

Doniczki, z pewnością podkreślają wygląd kwiatków w nich umieszczonych. Dzięki nim mają one nieco ziemi w której mogą zapuścić swoje korzenie. Do należytego umieszczenia ich w doniczkach oraz do późniejszej pielęgnacji bardzo pomocne są specjalnie przygotowane do tych czynności narzędzia ogrodnicze.

Eva Solo, renomowana marka produkująca niekonwencjonalne produkty wyposażenia wnętrz oraz ogrodów prezentuje narzędzia, dla osób dbających o swój przydomowy ogródek. Zestaw narzędzi ogrodniczych zaprojektowanych przez tools design składa się z widełek i łopatki pomocnej przy przesadzaniu i pielęgnacji roślin. Omawiane przybory doskonale pasują pielęgnacji kwiatów w doniczkach wewnątrz domu, na balkonie, jak i w ogródku. Inteligentna konstrukcja narzędzi umożliwia bardzo proste składanie i przenoszenie. Rękojeści pozwalają wsunąć się w jedną całość.

Wykonane z nylonu oraz stali nierdzewnej narzędzia mają bardzo wysoką jakość oraz są gwarantem trwałości. Prezentowane narzędzia ogrodnicze posiadają dwie wersje kolorów do wyboru: grafitowa i zielona. Atrakcyjny wygląd narzędzi z pewnością uprzyjemnia pracę przy roślinach.

Drobne narzędzia przedstawione powyżej mogę pełnić również funkcję doskonałego prezentu dla miłośników pięknych roślin. Z pewnością osoby obdarowane wysokiej jakości przyrządami do pielęgnacji i przesadzania roślin będą zadowolone z otrzymania takiego praktycznego upominku.

Poleć swoim znajomym!