Nowoczesne donice

nowoczesne doniczki

Tags: ,

Rośliny z pewnością dodają świeżości oraz klimatu w pokojach, sypialniach czy w salonach. Jeśli nasze mieszkanie jest nowocześnie zaprojektowane to bardzo dobrze będzie dla jego wizerunku by meble oraz inne akcesoria również w nim takie były. To stwierdzenie jak najbardziej pasuje również do donic.

Donice nowoczesne dodają jakości oraz klasy pomieszczeniu w którym się znajdują. Drzewka lub kwiaty w nich posadzone wspaniale się uzupełniają i tworzą niezwykłą całość.

Przykładem nowoczesnej donicy, którą z pewnością warto mieć zarówno w bogato wystrojonych salonach, jak i dla kontrastu w ascetycznych pomieszczeniach jest donica kwadratowa Greens. Wysoka donica marki Blomus wykonana jest ze stali nierdzewnej. Jej srebrny kolor i niezwykle prosty, jednocześnie nieszablonowy kształt stanowi wspaniałe tło dla orzeźwiającej zieleni roślin. Donica została zaopatrzona w specjalny wkład zrobiony z tworzywa sztucznego, który ułatwia jej czyszczenie oraz opiekę nad roślinami. Wysoka, nowoczesna donica Green marki Blomus dostępna jest w trzech rozmiarach o wysokościach: 90cm, 75 cm oraz 60 cm. Podstawy kwadratowej donicy to 40 x 40 cm.

Kwadratowa donica wspaniale pasuje nie tylko do umieszczenia jej w salonach, może być ona także bardzo ciekawą dekoracją w biurze firmowym.

Poleć swoim znajomym!