Zestaw do ziół

doniczka wielofunkcyjna, przyprawy hodowane w doniczkach, zestaw do ziół

Tags: ,

Zestaw do ziół Herb Stand marki zaprojektowany przez Jacob’a Heinberg’a dla marki nromann copenhagen to zabawne i pomysłowe rozwiązanie, które w prosty sposób pomaga nam uporządkować domowy ogródek, składający się z zielonych ziół bądź innych drobnych roślin.

Stojak składa się z dwóch miejsc na doniczki oraz z miejsca na nożyczki. Wiele możliwości kompozycji roślin daje możliwość rozłożenia doniczek wokół osi stojaka. Pojemniki mogą być osobno lub razem. Dużą zaletą zestawu do ziół jest również jego funkcjonalność. Podcięcie ziół zajmuje dosłownie chwilę, a spodki zapobiegają wylewaniu się wody przez co nie brudzimy blatu na którym postawiliśmy zestaw. Wyciekanie się wody podczas podlewania w przypadku doniczek ze spodkami normann copenhagen jest ciężkie do wykonania. ;)

Zestaw do ziół to nie tylko praktyczne i przydatne narzędzie pozwalające nam mieć zawsze pod ręką świeże i zdrowe zioła, które możemy wykorzystać jako przyprawy do naszych potraw. Komplet to również wspaniała i oryginalna dekoracja, którą możemy ozdobić stół podczas śniadania czy parapet w kuchni.

Materiał z którego został wykonany zestaw do ziół to stal nierdzewna (nożyczki) oraz plastik (doniczki, stojak, podstawka).

Wysokiej jakości, bardzo pożyteczny i funkcjonalny zestaw do ziół można nabyć za pośrednictwem sklepu internetowego www.fabrykaform.pl.

Poleć swoim znajomym!